Колко струва една супена лъжица универсално брашно?

Не е възможно да се каже точно колко струва една супена лъжица универсално брашно, тъй като цената на брашното може да варира в зависимост от редица фактори, като марката, местоположението и времето на годината. Средно една торба от 2 килограма универсално брашно струва около $1,50, така че една супена лъжица брашно ще струва около $0,044.