Mennyibe kerül egy evőkanál univerzális liszt?

Nem lehet pontosan megmondani, mennyibe kerül egy evőkanál univerzális liszt, mivel a liszt ára számos tényezőtől, például a márkától, a helytől és az évszaktól függően változhat. Átlagosan egy 2 kilós zacskó univerzális liszt körülbelül 1,50 dollárba kerül, tehát egy evőkanál liszt körülbelül 0,044 dollárba kerül.