- | Food & Drink >> Étel, ital > >> desszertek >> sajttorta receptek
Lisa vett 24 cupcake-t a napi bulira az iskolában, ha összesen 12,00-at fizetett, mennyibe került minden cupcake?
Kérdés: Lisa vett 24 cupcake-t az iskolai napi partira. Ha összesen 12,00 USD-t fizetett, mennyibe került minden cupcake?
Válasz: Minden cupcake 0,50 dollárba került.
Számítás: Az egyes cupcake árának meghatározásához eloszthatjuk a teljes költséget a cupcakes számával:
Süteményenkénti költség =teljes költség / sütemények száma
Süteményenkénti költség =12,00 USD / 24
Egy cupcake költség =0,50 USD
Ezért minden cupcake 0,50 dollárba került.
sajttorta receptek
- Hogyan készítsünk egy glutén-és tejmentes sajttorta
- Hogyan készítsünk felvert feltöltési használni díszí…
- A húsleveskockák rosszak neked?
- Hogyan készítsünk sajttorta tejföllel
- Hogyan főzzük a tökmagot fahéjjal?
- Tudok refreeze sajttorta?
- Az olaj helyettesíthető a vajjal?
- Hogyan készítsünk sajttorta kitöltése (7 lépés)
- Hogyan készítsünk egy Ricotta Sajttorta
- Hogyan készítsünk egy Epres sajttorta