Mi az a kóser gyümölcs?

A zsidó táplálkozási törvények értelmében minden gyümölcs kósernek minősül, mivel természetesen mentes minden nem kóser anyagtól. A zsidó kóser törvényben nincsenek külön korlátozások vagy követelmények a különféle gyümölcsfajták fogyasztására vonatkozóan.