Kiek yra tikrai želė?

Sure Jell kaina skiriasi priklausomai nuo parduotuvės ir pakuotės dydžio. Pavyzdžiui, 1 uncijos „Sure Jell“ dėžutė gali kainuoti apie 1 USD, o 6 uncijos dėžutė gali kainuoti apie 3 USD.