Ar pigiau pirkti sausainius ar juos kepti?

Iškepti sausainius namuose paprastai yra pigiau, nei pirkti juos parduotuvėje, nes galite įsigyti ingredientų urmu ir iš karto pagaminti didelę sausainių partiją. Štai kainų palyginimas, pagrįstas vidutine ingredientų kaina (kainos gali skirtis priklausomai nuo jūsų vietos ir konkretaus pasirinktų ingredientų prekės ženklo):

Sausainių kepimo namuose kaina:

- 2 puodeliai universalių miltų:maždaug 0,50 USD

- 1 arbatinis šaukštelis kepimo sodos:maždaug 0,10 USD

- 1 arbatinis šaukštelis druskos:maždaug 0,05 USD

- 1 puodelis (2 lazdelės) nesūdyto sviesto, suminkštintas:maždaug 1,50 USD

- 1 puodelis granuliuoto cukraus:maždaug 0,50 USD

- 1 puodelis rudojo cukraus, supakuotas:maždaug 0,75 USD

- 1 arbatinis šaukštelis vanilės ekstrakto:maždaug 0,50 USD

- 2 dideli kiaušiniai:maždaug 0,50 USD

- 1 puodelis pusiau saldaus šokolado drožlių (neprivaloma):maždaug 1,00 USD

Bendra ingredientų kaina, norint pagaminti maždaug 24 sausainius:maždaug 6,40 USD

Slapukų pirkimo iš parduotuvės kaina:

- 24 sausainių pakuotė iš bakalėjos parduotuvės:maždaug 3,00 USD

- 24 gurmaniškų sausainių dėžutė iš kepyklos:maždaug 10,00 USD

Kaip matote, jei sausainius kepate namuose, ingredientų kaina yra mažesnė, o receptą galite tinkinti ir pridėti pageidaujamų ingredientų. Tačiau patogumas ir sutaupytas laikas perkant slapukus parduotuvėje kai kuriems žmonėms gali būti verti papildomų išlaidų.