Ar Gineso alus tinka vegetarui?

Ne, „Guinness“ alus nelaikomas tinkamu vegetarams, nes jame yra isinglass – medžiagos, gaunamos iš žuvų plaukimo pūslės, kuri naudojama kaip valymo priemonė.