Kiek kainuoja 1 kalkė?

Kalkių kaina gali skirtis priklausomai nuo kelių veiksnių, tokių kaip vieta, sezonas ir paklausa. Vidutiniškai viena kalkė Jungtinėse Valstijose gali kainuoti nuo 0,20 USD iki 0,50 USD. Tačiau kainos gali būti didesnės arba mažesnės, priklausomai nuo konkrečių aplinkybių ir mažmenininko. Visada geriausia patikrinti dabartines kainas vietinėje bakalėjos parduotuvėje arba internetiniame mažmeninėje parduotuvėje, kad gautumėte tikslesnę informaciją.