- | Food & Drink >> Maistas ir gėrimai > >> vyno >> Tarnauti Vyno
Kiek kainuoja 10 uncijų porcija, gauta iš 4 svarų supjaustytos veršienos, kainuojančios 15,69?
1 svaras =16 uncijų
4 svarai =4 x 16 =64 uncijos
Dabar galime apskaičiuoti porcijos kainą:
Porcijos kaina =(veršienos pjaustymo kaina) / (uncijų skaičius porcijoje)
Porcijos kaina =15,69 USD / (10 uncijų)
Porcijos kaina =1,57 USD už 10 uncijų porciją
Todėl 10 uncijų porcijos, gautos iš 4 svarų veršienos, kainuojančios 15,69 USD, kaina yra 1,57 USD.
Maistas ir gėrimai
![](https://www.drinkfood.biz/images/page4-img3.jpg)
![](https://www.drinkfood.biz/images/page4-img5.jpg)
- Ar nėščia moteris gali gerti energetinį gėrimą?
- Kaip Cube sviestas (5 Žingsniai)
- Kokia kebabo kilmė?
- Kokie yra mt dew baja blast ingredientai?
- Kaip išmatuoti žuvų bako pH?
- Instrukcijos Mason JAR dangčiai (4 pakopos)
- Kaip perskaityti datos kodą ant jūros vištienos rožinės
- Koks yra didžiausias galimas apelsinų sulčių koncentraci
Tarnauti Vyno
- Grafinai vs. Odstojniki
- Kaip padaryti, kad sausas vynas saldus (9 žingsniai)
- Kaip naudotis Vyno grafinas
- Kiek turėčiau mokėti draugui, kad jis paruoštų maistą
- Rūšių vyno Konteineriai
- Kas yra tinkamas būdas tarnauti vynas
- Kaip pasirinkti Tinkamas vyno taure (9 Žingsniai)
- Ar vietoj raudonojo vyno galite naudoti šerį?
- Kiek uncijų yra vienoje porcijoje?
- Kiek laiko reikia vėdinti raudonąjį vyną prieš patiekia
Tarnauti Vyno
- Degtinė
- Kolekcionavimas Vyno
- Maisto gaminimas su vynu
- Desertinis vynas
- Maistas ir vynas Poravimas
- vynui
- Rūšiavimas Vyno
- portveinas
- Raudonieji vynai
- Pasirinkus Vyno
- Tarnauti Vyno
- Putojantis Vynas
- Vyno laikymas
- Baltieji vynai
- Vyno pagrindai
- vyno rūsiai
- Vyno Dėmės
- Vyno degustacija
![](https://www.drinkfood.biz/images/page5-img5.jpg)