Kiek kainuoja 20 mangų, jei iš 12 tokių rūšių yra 144 Rs?

Tegul 20 mangų kaina yra \(x\).

Tada 12 mangų kaina =144 Rs

$$\todėl \frac{\text{20 mangų kaina}}{\text{12 mangų kaina}} =\frac{x}{144}$$

$$ \frac{20}{12} =\frac{x}{144}$$

$$ \frac{5}{3} =\frac{x}{144}$$

Abi puses padauginus iš 144

5 $ \ kartus 144 =3 x $ $

720 USD =3 x USD

Padalijus abi puses iš 3

$$ \frac{720}{3} =x$$

240 USD =x USD

Taigi, 20 mangų kaina yra 240 rupijų.