Als een zak aardappelen van 10 pond 6 dollar en 55 cent kost, hoeveel zou 1 dan kosten?

De kosten van elke aardappel kunnen worden berekend door de totale kosten van de zak te delen door het aantal aardappelen in de zak.

$$6,55 \div 10 =0,655$$

Elke aardappel kost dus $ 0,66 (66 cent).