Welk merk marshmallows zijn gemaakt van veganistische gelatine?

Er wordt momenteel geen enkel merk marshmallows gemaakt met veganistische gelatine. Gelatine is een eiwit dat afkomstig is van dierlijk collageen en daarom niet geschikt is voor veganisten.