Hvor mye koster en spiseskje universalmel?

Det er ikke mulig å si nøyaktig hvor mye en spiseskje universalmel koster, da prisen på mel kan variere avhengig av en rekke faktorer, for eksempel merke, beliggenhet og tid på året. I gjennomsnitt koster en 2-kilos pose med universalmel rundt $1,50, så en spiseskje mel vil koste rundt $0,044.