Jakiej marki pianki są produkowane z wegańskiej żelatyny?

Żadna marka pianek marshmallow nie jest obecnie wytwarzana z wegańską żelatyną. Żelatyna to białko pochodzące z kolagenu zwierzęcego, dlatego nie jest odpowiednia dla wegan.