Ali so marshmallows narejeni iz kravjih črev?

Marshmallows ni narejen iz kravjega čreva. Narejeni so iz sladkorja, koruznega sirupa, vode in želatine. Želatina je beljakovina, ki nastane iz kolagena v živalskih kosteh in koži. Vendar pa je želatina, ki se uporablja v marshmallowih, običajno narejena iz svinjine ali govedine, ne iz krav.