Ali je čips Cheetos prepovedan za muslimane?

Odgovor je:ne

Pojasnilo:

V Cheetosu ni sestavin, ki so prepovedane za muslimane. Čeprav sirna aroma vsebuje encime, pridobljene iz svinjine, so vse sestavine predelane do te mere, da so encimi denaturirani in ne morejo več delovati kot encimi.