Vegan jelatinden hangi marka marshmallow yapılır?

Şu anda vegan jelatin ile hiçbir marshmallow markası üretilmemektedir. Jelatin, hayvan kollajeninden gelen bir proteindir ve bu nedenle veganlar için uygun değildir.