Kaşer meyvesi nedir?

Tüm meyveler, kaşer olmayan herhangi bir maddeyi doğal olarak içermediklerinden, Yahudi beslenme yasalarına göre koşer olarak kabul edilir. Yahudi koşer yasasında farklı meyve türlerinin tüketimine ilişkin özel bir kısıtlama veya gereklilik yoktur.