Koliko bi koštalo 12 oz špageta?

Nemoguće mi je točno reći koliko bi koštalo 12 unci špageta jer cijena može varirati ovisno o nizu čimbenika kao što su robna marka, trgovina u kojoj su kupljeni i trenutne rasprodaje ili promocije. U prosjeku, funta špageta (što je 16 unci) košta oko $1-$2 tako da bi 12 unci vjerojatno koštalo oko $0.70-$1.00. Međutim, ovo je samo gruba procjena i stvarni trošak može značajno varirati.