A Guinness sör alkalmas vegetáriánusoknak?

Nem, a Guinness sör vegetáriánusok számára nem alkalmas, mivel isinglass-t, a halak úszóhólyagjából származó anyagot tartalmaz, amelyet finomítószerként használnak.