Kiek kainuos 24 dėžutės kūdikių dribsnių per vienerius metus?

Norėdami apskaičiuoti 24 dėžių vaikiškų dribsnių kainą per vienerius metus, turime žinoti, kiek kainuoja viena dėžė ir kiek dėžių reikia per mėnesį.

- Mokestis už dėžutę: Tarkime, kad kiekviena kūdikių dribsnių dėžutė kainuoja 2,50 USD.

- Dėžučių reikia per mėnesį: Jei maitinate kūdikį viena dribsnių porcija per dieną, galite sunaudoti apie 1,5 dėžutės per savaitę. Per mėnesį (4 savaites) jums reikės maždaug 6 dėžučių.

Dabar galime apskaičiuoti vienerių metų išlaidas:

- Mėnesio kaina =dėžių skaičius per mėnesį * Dėžutės kaina

- Mėnesio kaina =6 dėžutės * 2,50 USD =15,00 USD

- Metų kaina =Mėnesio kaina * Mėnesių skaičius

- Metų kaina =15,00 USD * 12 mėnesių =180,00 USD

Todėl 24 kūdikių dribsnių dėžutės kainuos maždaug 180,00 USD per vienerius metus. Atminkite, kad šie skaičiavimai pagrįsti apskaičiuotomis vertėmis ir gali skirtis priklausomai nuo prekės ženklo, parduotuvės ir regiono. Visada naudinga palyginti kainas ir atlikti reikiamus pakeitimus, kad atitiktų jūsų biudžetą.