Wat maakt marshmallows niet koosjer?

Gelatine wordt gebruikt om marshmallows te maken, en het is niet koosjer. Gelatine is een eiwit gemaakt van de botten en huid van dieren en wordt niet als koosjer beschouwd omdat het niet afkomstig is van een koosjer dier.