Er Ben og is egnet for vegetarianere?

Ja, Ben og Jerrys is er egnet for vegetarianere. Selskapet bruker kun plantebaserte ingredienser i sin iskrem, inkludert melk, fløte og egg. Noen Ben og Jerrys-smaker inneholder imidlertid honning, som ikke er vegansk.