Aká značka marshmallows sa vyrába z vegánskej želatíny?

Žiadna značka marshmallows sa v súčasnosti nevyrába z vegánskej želatíny. Želatína je proteín, ktorý pochádza zo živočíšneho kolagénu, a preto nie je vhodný pre vegánov.