Ali so v majonezi mlečni izdelki?

Ne, majoneza ne vsebuje mlečnih izdelkov. Narejen je predvsem iz olja, jajc in kisa ali limoninega soka. Nekatere različice lahko vključujejo dodatne sestavine, kot so zelišča, začimbe ali gorčica, vendar nobena od teh ne vsebuje mleka.