Je beli peneči grozdni sok halal?

Peneči sok iz belega grozdja je halal, saj ne vsebuje alkohola ali drugih prepovedanih sestavin. Halal se nanaša na hrano in pijačo, ki sta dovoljeni po islamskem pravu. Peneči beli grozdni sok kot brezalkoholna pijača iz halal sestavin spada med halal hrano in pijačo.